Studenci Koła Naukowego Filtr AW Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej połączonej z koncertem muzyki współczesnej.

SEN/JAWA

Studenci Koła Naukowego  Filtr AW Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej połączonej z koncertem muzyki współczesnej. Wydarzenie powstało we współpracy z Kołem Naukowo-Artystycznym Wydziału Kompozycji i Teorii Muzyki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Czternaście zespołów fotografów i kompozytorów stworzyło swoistą interpretację na temat SEN/JAWA. Wystawa jest zbiorem plastycznych interpretacji tematyki zjawisk sennych, jak i tego, co dotyczy codzienności. Celem wystawy jest próba odpowiedzi na pytanie, gdzie można postawić granicę między tym, co prawdziwe, co wyobrażone, a tym, co dzieje się po przebudzeniu. Jednocześnie jest połączeniem dwóch pozornie skrajnych dziedzin sztuki- muzyki i fotografii.

Wernisaż i koncert odbędzie się 31.03.2023 o godzinie 19:00 w Austriackim Forum Kultury   w Warszawie przy ul. Próżnej 7/9

Twórcy fotografii: Katarzyna Bucholc, Magdalena Chyła, Magdalena Klimowicz, Aleksandra Kozłowska, Martyna Knet, Julia Kurzajak, Klaudia Majewska, Konrad Matuszewski, Kamila Mazgaj, Natalia Miga, Patryk Mikos, Natalia Obodyńska, Anna Plewka, Izabela Przestrzelska, Dominika Rudy, Agata Solecka, Sonia Stadnik, Danjel Stelmach, Anna Szczepanik, Malwina Szuchnik, Bartosz Trzosiński, Oliwia Wojs, Anna Maria Zagórska

Twórcy kompozycji: Jan Błażejczak, Magdalena Bobowik, Julia Claver Pater, Józef Domżał, Maciej Grinholc, Patrycja Kołodziejska, Szymon Komorowski, Franciszek Lewocki, Julia Marczuk, Lena Michajłów, Marcin Dominik Molski, Bartosz Mularski, Przemysław Pacek, Tomasz Podubiński, Barbara Zach