OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom, 1995).
Od 1998 r. praca na macierzystym Wydziale w Pracowni Wystawiennictwa. W 2008 r. uzyskała tytuł doktora, w 2015 r. tytuł doktora habilitowanego, od 2019 – profesor uczelni.
W roku akademickim 2014/2015 pełni funkcję prodziekana do spraw studiów niestacjonarnych.
Na kadencję 2016 – 2020 wybrana na stanowisko prodziekana do spraw studentów na studiach stacjonarnych Wydziału Architektury Wnętrz.
Od r. ak. 2016/2017 prowadzi Pracownię Wystawiennictwa.
Główną dziedziną działalności twórczej stanowi wystawiennictwo i projekty wnętrz. Do ważnych zalicza m.in. projekty i realizacje wnętrz oraz wystawy stałe i czasowe dla Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w latach 2006–2019 – nadal; projekt i realizacja sali Senatu dla Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, 2013 r., projekty i realizacje wystaw czasowych dla Zamku Królewskiego w Warszawie: „Król się żeli. Rolka Sztokholmska” oraz „Świat Polskich Wazów. Przestrzeń -ludzie- sztuka” 2019 r.