Zapraszamy studentów z kierunków architektury, architektury wnętrz, fascynatów i miłośników sztuki do wzięcia udziału w konkursie towarzyszącym ART in Architecture festival 2022

O konkursie

Zapraszamy studentów z kierunków architektury, architektury wnętrz, fascynatów i miłośników sztuki do wzięcia udziału w konkursie towarzyszącym większemu wydarzeniu jakim jest ART in Architecture festival 2022 polegającym na dokumentacji zdjęciowej szeroko rozumianej sztuki jaką spotykacie w swojej lokalnej przestrzeni publicznej na terenie całej Polski.

Do wzięcia udziału wystarczy przesłanie 1-4 zdjęć danej instalacji/rzeźby/muralu wraz z podaniem informacji o lokalizacji i twórcach danej sztuki (artyście, architekcie i deweloperze) na adres konkurs@arthunters.pl lub za pośrednictwem formularza dostępny na stronie www.arthunters.pl do dnia 30.11.2022

Nagrodą dla autorów najciekawszej dokumentacji zdjęciowej wraz z opisem historii powstania instalacji będzie praktyka w renomowanym Biurze Architektonicznym.

Zależy nam na stworzeniu magicznej mapy miejsc ART in Architecture w Polsce. Do takich miejsc należ już nagrodzone w poprzednich edycjach ART in Architecture festival realizacje:

• Galeria Północna w Warszawie z Rzeźbą “Wir” Oskara Zięty
  • 7 stacji II Linii Metra w Warszawie z Grafikami Wojciecha Fangora od Placu Daszyńskiego do Stacji Warszawa Wileńska
  • Hotel Nobu Roberta de Niro w Warszawie z pracami m.in. Anny Bimer, Piotra Uklańskiego i Mikołaja Moskala