Mieszka i pracuje w Ciechanowie. W 2017 r. obronił z wyróżnieniem rektorskim dyplom magistra sztuki na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie. W tym samym roku ukończył także Studium Pedagogiczne przy ASP w Warszawie. Od 2017 r. jest pracownikiem dydaktycznym macierzystego wydziału. Pracuje również z dziećmi w przedszkolach i szkołach podstawowych poszerzając wiedzę najmłodszych w zakresie architektury i szeroko rozumianej przestrzeni. Projektuje wnętrza prywatne, wystawy i grafiki użytkowe. Od kilku lat jest związany jako grafik z Festiwalem Grzesiuka i Teatrem Baza. Wolne chwile poświęca na uprawianie sztuk klasycznych: rysunku, malarstwa i rzeźby. Obserwuje świat przez wizjer aparatu analogowego. Nieustannie szuka.