Używamy ciasteczek

29.01.2024

Rekrutacja na studia niestacjonarne II stopnia w lutym 2024

Rekrutacja na studia niestacjonarne II stopnia w lutym 2024

1 lutego 2024 r. wystartuje elektroniczna rejestracja kandydatek i kandydatów na niestacjonarne studia drugiego stopnia (d. magisterskie) na kierunku Architektura Wnętrz na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie. Rejestracja potrwa do 13.02.2024 r.  r. do godziny 15.00.

O studiowanie mogą ubiegać się absolwentki i absolwenci studiów I stopnia ASP oraz innych uczelni, które/którzy uzyskali tytuł licencjata, inżyniera, magistra lub magistra inżyniera na kierunku architektura wnętrz lub pokrewnym. Studia niestacjonarne (płatne) drugiego stopnia na kierunku Architektura Wnętrz trwają dwa lata (cztery semestry) i kończą się nadaniem tytułu zawodowego magistra. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych, malarstwo lub rysunek – w soboty.

Absolwentki i absolwenci magisterskich studiów drugiego stopnia uzyskują zaawansowaną wiedzę i umiejętności z zakresu architektury wnętrz. W trakcie studiów nauczą się rozwiązywać różnorodne, złożone zadania projektowe. Dzięki nabytym, wysokim kwalifikacjom artystycznym, zawodowym i technicznym będą przygotowani do samodzielnej pracy projektowej.

Terminarz rekrutacji i szczegółowe informacje https://asp.waw.pl/rekrutacja/

Kontakt: e-mail: waw2@asp.waw.pl, 22 628 92 54.

Autor grafiki: Jan Diehl Michałowski

w grafice wykorzystano fragment pracy Joanny Gałczyńskiej.