Rekrutacja niestacjonarne studia pierwszego stopnia

Opublikowano 20 czerwca 2022

1 lipca 2022 r. wystartuje elektroniczna rejestracja kandydatek i kandydatów na niestacjonarne studia pierwszego stopnia (d. licencjackie) na kierunku Architektura Wnętrz na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie. Rejestracja potrwa do 13 lipca do godziny godz. 13.00.

Studia niestacjonarne (płatne), prowadzone są w godzinach popołudniowych i wieczornych w dni powszednie, a w soboty w g. 9 – 13 – malarstwo, licencjat trwa 7 semestrów. W naszej ofercie dydaktycznej jest szeroki zakres kształcenia, nie tylko w aspekcie architektury wnętrz, ale również kształcenia ogólnoplastycznego – rysunku, malarstwa i  rzeźby, oraz projektowania graficznego. Na poziomie studiów licencjackich – student otrzymuje  podstawową wiedzę w zakresie: projektowania wnętrz, wystaw, mebla, projektowania architektonicznego.

W siatce godzin znajdują się również zajęcia dotyczące budownictwa, fotografii, psychofizjologii widzenia, komputerowego wspomagania projektowania. Na roku dyplomowym, student I stopnia wybiera specjalizację pomiędzy projektowaniem wnętrz i projektowaniem wystaw.

Terminarz rekrutacji i szczegółowe informacje >https://rekrutacja.asp.waw.pl/architektura-wnetrz/

Kontakt: e-mail: waw2@asp.waw.pl, 22 628 92 54

Autor grafiki: Jan Diehl Michałowski

W grafice wykorzystano fragmenty prac Piotra Błońskiego, Julii Łańcuckiej, Przemysława Miłosza.