Rekrutacja niestacjonarne studia drugiego stopnia

Opublikowano 20 czerwca 2022

1 lipca 2022 r. wystartuje elektroniczna rejestracja kandydatek i kandydatów na niestacjonarne studia drugiego stopnia (d. magisterskie) na kierunku Architektura Wnętrz na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie. Rejestracja potrwa do 11 lipca do godziny godz. 13.00.

O studiowanie mogą ubiegać się absolwentki i absolwenci studiów I stopnia ASP oraz innych uczelni, którzy uzyskali tytuł licencjata, inżyniera, magistra lub magistra inżyniera na kierunku architektura wnętrz lub pokrewnym. Studia niestacjonarne (płatne) drugiego stopnia na kierunku Architektura Wnętrz trwają dwa lata (cztery semestry) i kończą się nadaniem tytułu zawodowego magistra. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych, malarstwo lub rysunek – w soboty.

Absolwentki i absolwenci magisterskich studiów drugiego stopnia uzyskują zaawansowaną wiedzę i umiejętności z zakresu architektury wnętrz. W trakcie studiów nauczą się rozwiązywać różnorodne, złożone zadania projektowe. Dzięki nabytym, wysokim kwalifikacjom artystycznym, zawodowym i technicznym będą przygotowani do samodzielnej pracy projektowej.

Terminarz rekrutacji i szczegółowe informacje >https://rekrutacja.asp.waw.pl/architektura-wnetrz/

Kontakt: e-mail: waw2@asp.waw.pl, 22 628 92 54

Autor grafiki: Jan Diehl Michałowski

W grafice wykorzystano fragmenty prac Piotra Błońskiego, Julii Łańcuckiej, Przemysława Miłosza.