Kurs Przygotowawczy na Wydziale Architektury Wnętrz 2020/2021

Luty – malarstwo.

Marzec – rysunek.

Kwiecień – rzeźba.

Maj – podstawy projektowania.

Czas trwania kursu przygotowawczego na Wydziale Architektury Wnętrz zaplanowano na okres od października 2020 r. do maja 2021 r.Na cykl miesięczny składają się cztery spotkania trwające po cztery godziny lekcyjne. Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki w godzinach 17.00 – 21.00.

W programie kursu poruszane będą wszystkie zagadnienia, które spotkają Państwo na egzaminach wstępnych:

– rysunek z modela (szkice, studium)– malarstwo, martwa natura

– projektowanie (rysunek perspektywiczny, kompozycja brył i płaszczyzn)

– rzeźba w glinie.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 5 października o godzinie 16:00.

PO SPOTKANIU, TEGO SAMEGO DNIA O GODZINIE 17:00 ODBĘDĄ SIĘ PIERWSZE ZAJĘCIA Z  PODSTAW PROJEKTOWANIA

Prosimy o przyniesienie przyborów do pracy – papier, farby…

Koszt kursu to 580zł miesięcznie (za miesiąc uznajemy 4 zajęcia po 4 godziny lekcyjne, czyli łącznie 16 godzin lekcyjnych zajeść́).

Opłat należy dokonywać na konto: Bank PEKO S.A. nr: 83 1240 6247 1111 0000 4974 1652. Koniecznie z dopisem:Kurs przygotowawczy na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie, Krakowskie Przedmieście 5

Adres prowadzenie kursu przygotowawczego.

Adres: Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Myśliwiecka 8, 00-459 Warszawa

Dodatkowych informacji udzielamy pod adresem kurs.przygotowawczy@asp.waw.pl