Spotkanie informacyjne dla kandydatów 11 czerwca w godz. 17:00 – 19:00

Spotkanie informacyjne, a następnie wspólne zwiedzanie Wystawy prac studentów na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie – to najlepsza okazja do poznania programu studiów i pozytywnych rezultatów kształcenia na Wydziale. Wykładowcy i studenci przedstawią ścieżkę edukacyjną przygotowującą do pracy w zawodzie projektanta wnętrz, odpowiedzą na pytania o artystyczne i techniczne przedmioty, prowadzone na Wydziale. Spotkanie dla kandydatów na studia niestacjonarne (licencjackie i magisterskie) – przed okresem rekrutacji, a także dla osób zainteresowanych kandydowaniem na studia stacjonarne w przyszłości (rekrutacja w 2019r.).

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018