Kompozycja Przestrzenna – Przeprawa

Konkurs!

Katedra Sztuk Wizualnych UTP w Bydgoszczy oraz firma BART Sp. z o.o. producenta opakowań z tektury falistej ogłasza III Ogólnopolski Konkurs Projektowy .Pt. “Kompozycja przestrzenna – przeprawa”

To prestiżowe i bardzo ciekawe przedsięwzięcie, które co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem studentów i uczelni wyższych z całej Polski.

Chcielibyśmy zachęcić Studentów do podjęcia tematu projektowego w zespołach dwuosobowych.

Przy współpracy z wykładowcami.

Bliższych informacji na temat konkursu udziela mgr Kamil Krasuski kamil.krasuski@cybis.asp.waw.pl

Dla zainteresowanych atmosferą na warsztatach (II etapu konkursu) odsyłamy do filmów przygotowanych na bazie poprzednich konkursów:

I Ogólnopolski Konkurs Projektowy
Pt. “Kajakiem z tektury przez rzekę Wdę”

II Ogólnopolski Konkurs Projektowy
Pt. “Element zabawowy z tektury” i ” Forma przestrzenna”

Regulamin do pobrania tutaj