Światło Faktury

Zapraszamy na wystawę „Światło faktury” w Centrum Informacji im. J. Nowaka Jeziorańskiego. Otwarcie 8 marca o g. 20.00 Jest to kolekcja wybranych prac studentów i dydaktyków Koła Naukowego “filtr AW”, istniejącego na Wydziale AW ASP w Warszawie od 2010r. Fotografie powstały nierzadko w tym samym czasie i ukazują indywidualne spojrzenie na różne faktury w jednej przestrzeni. Patrząc na kadry wyczuwa się zapach, miękkość i temperaturę światła. Prezentacje jak zwykle nie są dokumentem a zapisem skrawków materii wyjętych z większej przestrzeni. Widoczna jest różnorodna optyka, wielkość formatów i subtelne gry świateł.

Uczestnicy wystawy:
Agata Golik