Seminarium w budynku Sądu Najwyższego

W dniu 2.XII.2016 odbyło się seminarium dla studentów I roku w jednym z największych budynków użyteczności publicznej w Polsce. W trakcie zwiedzania najbardziej istotnych fragmentów tego budynku prowadzący – mgr Anna Siwek i dr Konrad Styka – zwrócili uwagę na detale rozwiązań technicznych, które są wyjątkowo starannie zaprojektowane i wykonane, w szczególności – różne możliwości zastosowania szkła we wnętrzach i na elewacji budynku. Studenci mieli okazję do wykonywania obserwacji i zdjęć tych interesujących rozwiązań przestrzennych i technicznych, a także poznali różne nowoczesne materiały wykończeniowe, cechujące obiekty o wysokim standardzie. Seminarium daje też możliwość poznania zależności pomiędzy oczekiwaniami inwestora i użytkownika budynku, jakim jest Sąd, a projektem architektonicznym.