Nowy katalog Wydziału Architektury Wnętrz

Katalog Wydziału Architektury Wnętrz. Prezentujemy w nim strukturę oraz program Wydziału bogato ilustrowany wybranymi pracami kursowymi i wyróżnionymi pracami dyplomowymi z lat 2013-2015. Jak pisze we wstępie dr Piotr Kwasieborski, Dziekan wydziału AW, wydawnictwo przybliża twórczy wysiłek studentów “polegający na znalezieniu równowagi między talentem, wyobraźnią i wrażliwością a kompetencjami profesjonalisty.”

proj. graficzny: Adam Orlewicz; opieka artystyczna: dr Marek Kosmulski; skład i przygotowanie do druku: Hubert Karasiewicz, Kamil Krasuski; redakcja: Małgorzata Jodłowska.
oprawa miękka, str. 120, format 24×24 cm
ISBN: 978-83-65455-15-4