Seminarium Budexpo

W ramach corocznie  organizowanego przez dr Konrada Stykę seminarium, studenci I roku odwiedzili ekspozycję na terenie Budexpo i Centrum Wyposażenia Wnętrz ul. Bartyckiej – największego w Warszawie zgrupowania salonów sprzedaży wyrobów budowlanych oraz artykułów związanych z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz. Studenci mogli zobaczyć w naturalniej skali liczne propozycje rozwiązań dla wnętrz, z których część była omawiana przez prowadzącego oraz przedstawicieli dystrybutorów i producentów. Spotkania te są okazją do znalezienia inspiracji i poznania metod zdobywania wsparcia na etapie projektowania i realizacji. Szczególną uwagę zwrócono na materiały wykończeniowe – posadzki drewniane, okładziny ceramiczne, kamień oraz na drzwi wewnętrzne, schody drewniane i stalowe balustrady.