Seminarium firmy Sopro

W dniu 18.03.2016r odbyło się seminarium dla studentów I roku, poświęcone nowoczesnym izolacjom w łazienkach oraz zagadnieniom montażu okładzin ceramicznych. Zasadniczym elementem seminarium były zajęcia warsztatowe, prowadzone przez specjalistów z firmy Sopro – Roberta Lewczuka i Lucjana Łukasika – w ramach wieloletniej już współpracy z Wydziałem Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Tematyka zajęć obejmuje zagadnienia z zakresu stosowania materiałów chemii budowlanej we wnętrzach, a najciekawszą częścią jest szkolenie praktyczne z udziałem studentów (fotografie: stud. Agata Wielogórska, stud. Dorota Kwiatkowska, dr Konrad Styka).