Spotkanie studentów Koła Naukowego ze studentami z łódzkiej ASP

27 listopada 2015 r w Łodzi odbyło się spotkanie studentów Wydziałowego Koła Naukowego i pedagogów: prof ASP dr hab Joanny Stefańskiej i mgr Małgorzaty Jodłowskiej ze studentami i pedagogami łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego, Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz: prof. Markiem Sakiem, dr hab. Robertem Sobańskim i dr Łukaszem Nawrotem. Zwiedzanie wydziałowych pracowni, nowych obiektów ASP  i aktualnych wystaw tam prezentowanych zakończyła prezentacja wystawy dyplomów licencjackich Wydziału -” Półmetek” w Galerii ASP (ul. Piotrkowska 68).

Spotkanie poprzedziły: multimedialna projekcja o historii miasta Łodzi w podziemiach łódzkiej katedry , zwiedzanie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej- rewitalizowanej Fabryki Ludwika Grohmana, Fabryki Sztuki (ul. Tymienieckiego 3) i Loftów na Księżym Młynie.